Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.10.2010 19:12:17 

TJ    J i s k r a    H A Z  L O V  -  kuželky

Turnaje

Podnikový turnaj 2008

 


 Nej družstvo:        A –  ZAKA                  2222

                            B –  KOMETY             1974    /   ČOV Aš        1987
                            C –  RPC BEPO            1499    GEALAN     1507 

25.6 08 Podnikový turnaj byl aktualizován.
 
Podnikáč jde do finiše,ale není ještě vše rozhodnuto. Ve skupině „A“ je družstvo ZAKA na první příčce s 10.body jen o průměr před MAZI boys s.r.o.
Skupina „B“ je v režii BACARDI TEAMu .Toto družstvo má ještě odehrát dvě utkání.Pokud jedno znich vyhrají,zvítězí ve skupině.
Ve skupině „C“ jsou tři kandidáti na vítězství.Zatím vévodí A.E.T. s 10.body a dvě neodehrána utkání.Další kandidát je GEALAN.Družstvo zatím neztratilo ani bod a mají před sebou ještě čtyři utkání.Stejně na tom je i třetí adept na titul,RPC BEPO.
 
Informace od vedení turnaje:
Oficiální vyhlášení výsledků se posouvá na 4.7 2008.

10.6 08 Podnikáč byl aktualizován.Veškeré známé výsledky najdete v tabulce.
Ve skupině „A“ prozatím vévodí bez ztráty bodů družstvo ZAKA.Ve skupině „B“ vede s 6.body BACARDI team jen o lepší průměr před REXAM a K.T.Trans.Skupině „C“ je GEALAN na první příčce,ale jen o lepší průměr před A.E.T..

20.5 08  Podnikáč byl aktualizován.Veškeré známé výsledky najdete v tabulce.

 Podnikáč 2008 jsem aktualizoval.Tabulky jsou na svém místě.Pokud máte nějaké návrhy na vylepšení,tak napište do vzkazů nebo na email kuzelkyjiskrahazlov@seznam.cz .Rád bych oslovil družstva a hráče podnikového turnaje,aby fotily svá utkání a zaslali mi foto s komentářem,které pak zveřejním na webových stránkách.

Rozlosování podnikáče 2008 ZDE  ke stažení 


 

ROZPIS Podnikového turnaje v Hazlově
1.kolo     5.kolo  
Datum čas   služba Datum čas  
6.5.2008 17.00 TRIO - Šabina   2.6. 17.00 Vitamín - TRIO
6.5.2008 19.00 MAZI boys - ZAKA   2.6. 19.00 Krkovička - Chemie So
7.5.2008 17.00 Vitamín - Kuželna   3.6. 17.00 AMON - Šabina
7.5.2008 19.00 Krkovička - AMON   3.6. 19.00 Kuželna - ZAKA
9.5.2008 17.00 Krásná - Dorost   4.6. 17.00 KT Trans - Bacardi team
9.5.2008 19.00 Bacardi team - REXAM   4.6. 19.00 Komety - Čov Aš
10.5.2008 17.00 KT Trans - Komety   5.6. 17.00 Dorost - Rexam
10.5.2008 19.00 RPC Bepo - A.E.T.   5.6. 19.00 Policie F.L. - Sestřičky
10.5.2008 17.00 Policie Plesná - GEALAN   6.6. 17.00 Záchranka - RPC Bepo
10.5.2008 19.00 Záchranka - CAMEL Team   6.6. 19.00 Camel team - A.E.T.
        7.6. 11.00 PK Ochrana - GEALAN
        7.6. 14.00  
        7.6. 16.00  
11.5.2008 16.00 ÚKLID Hazlov A        

2.kolo  
12.5. 17.00 Kuželna - Krkovička   9.6. 17.00 Šabina - Kuželna
12.5. 19.00 ZAKA . Vitamín   9.6. 19.00 Chemie So - AMON
13.5. 17.00 Šabina - MAZI boys   10.6. 17.00 TRIO - Krkovička
13.5. 19.00 Chemie So - TRIO   10.6. 19.00 MAZI boys - Vitamín
14.5. 17.00 Dorost - KT Trans   11.6. 17.00 Čov - Dorost
14.5. 19.00 REXAM - Krásná   11.6. 19.00 Bacardi team - Komety
15.5. 17.00 Čov Aš - Bacardi team   12.6. 17.00 Krásná - K.T. Trans
15.5. 19.00 PK Ochrana - Záchranka   12.6. 19.00 A.E.T. - PK Ochrana
16.5. 17.00 GEALAN - Policie F.L.   13.6. 17.00 RPC Bepo - Camel team
16.5. 19.00 A.E.T. - Policie Plesná   13.6. 19.00 Setřičky - Záchranka
17.5. 11.00 RPC Bepo - Sestřičky   14.6. 11.00 Policie Plesná - Policie F.L.
  14.00     14.6. 14.00  
  16.00     14.6. 16.00  
18.V 16.00 ÚKLID Hazlov B       ÚKLID E

 

3.kolo       7.kolo    
19.5. 17.00 MAZI boys- Chemie So   16.6. 17.00 Krkovička - MAZI boys
19.5. 19.00 Vitamíni - Šabina   16.6. 19.00 AMON - TRIO
20.5. 17.00 Krkovička - ZAKA   17.6. 17.00 Kuželna - Chemie So
20.5. 19.00 AMON - Kuželna   17.6. 19.00 ZAKA - Šabina
21.5. 17.00 Krásná - ČOV Aš   18.6. 17.00 Dorost . Bacardi
21.5. 19.00 KT Trans- REXAM   18.6. 19.00 Komety - Krásná
22.5. 17.00 Komety - Dorost   19.6. 17.00 REXAM - ČOV Aš
22.5. 19.00 Policie Plesná - RPC Bepo   19.6. 19.00 Záchranka - Policie Plesná
23.5. 17.00 Policie F.L. - A.E.T.   20.6. 17.00 Camel team - Sestřičky
23.5. 19.00 Záchranka - GEALAN   20.6. 19.00 PK Ochrana - RPC Bepo
24.5. 11.00 Camel team - PK Ochrana   21.6. 11.00 GEALAN - A.E.T.
24.5. 14.00     21.6. 14.00 ZAKA - TRIO
24.5. 16.00     21.6. 16.00 Šabina - Chemie So
  16.00 ÚKLID C       ÚKLID DOROST

4.kolo       8.kolo    
26.5. 17.00 ZAKA - AMON   23.6. 17.00 Chemie So - ZAKA
26.5. 19.00 Šabina - Krkovička   23.6. 19.00 TRIO - Kuželna
27.5. 17.00 Chemie - Vitamín   24.6. 17.00 MAZI boys - AMON
27.5. 19.00 TRIO - MAZI boys   24.6. 19.00 Vitamín - Krkovička
28.5. 17.00 REXAM - Komety   25.6. 17.00 RPC Bepo - GEALAN
28.5. 19.00 Čov Aš - KT Trans   25.6. 19.00 Sestřičky - PK Ochrana
29.5. 17.00 Bacardi team - Krásná   26.6. 17.00 Policie Plesná - Camel team
29.5. 19.00 GEALAN - Came team   26.6. 19.00 Policie F.L. - Záchranka
30.5. 17.00 A.E.T - Záchranka   27.6. 17.00 AMON - Vitamín
30.5. 19.00 RPC Bepo - Policie F.L.   27.6. 19.00 Kuželna - MAZI boys
31.5. 11.00 Sestřičky - Policie Plesná   28.6. 11.00 Camel team - Policie F.L.
31.5. 14.00     28.6. 14.00 PK Ochrana - Policie Plesná
31.5. 16.00     28.6. 16.00 GEALAN - Sestřičky
        28.6. 18.00 A.E.T. - RPC Bepo
    ÚKLID D     16.00 ÚKLID A


 

Podnikáč byl rozlosován.Los podnikáče a služby družstev 2007 ke stažení  

1.kolo

 

 

 

6.kolo

 

 

Datum

čas

 

 

Datum

čas

 

2.5.2007

17.00

P&K Ochrana - REXAM

 

6.6.

17.00

REXAM - P&K Ochrana

2.5.2007

19.00

CAMEL Team - RPC BEBO

 

6.6.

19.00

RPC BEBO . CAMEL

3.5.2007

17.00

Kopáči - Dorost Hazlov

 

7.6.

17.00

Dorost - KT Trans

3.5.2007

19.00

ČOV Aš - K.T. Trans

 

7.6.

19.00

Kopáči - VALDA

4.5.2007

17.00

GEALAN - VALDA TEAM

 

8.6.

17.00

ČOV - ZDM

4.5.2007

19.00

Z.E.R:O. - ZDM

 

8.6.

19.00

GEALAN - ZERO

7.5.2007

17.00

Vitamíni - AMON

 

11.6.

17.00

AMON - Šabina

7.5.2007

19.00

Chemie Sokolov - Šabina

 

11.6.

19.00

Vitamín - PILA

8.5.2007

17.00

Krkovička - PILA

 

12.6.

17.00

Chemie - ELITE

8.5.2007

19.00

BACARDI TEAM - ELITE

 

12.6.

19.00

Krkovička - Bacardi

12.4.2007

16.00

ÚKLID Hazlov A

 

16.6.

19.00

ÚKLID E

 

 

 

 

 

 

 

2.kolo

 

 

 

7.kolo

 

 

 9.5.

17.00

Dorost - ZDM

 

13.6.

17.00

P&K Ochrana - Policie

 9.5.

19.00

VALDA - ZERO

 

13.6.

19.00

CAMEL - REXAM

10.5.

17.00

KT Trans - GEALAN

 

14.6.

17.00

ZERO - Dorost

10.5.

19.00

Kopáči - ČOV

 

14.6.

19.00

ZDM - GEALAN

11.5.

17.00

REXAM - CAMEL

 

15.6.

17.00

VALDA - ČOV

11.5.

19.00

POLICIE - P&K Ochrana

 

15.6.

19.00

KT Trans - Kopáči

14.5.

17.00

AMON - ELITE

 

18.6.

17.00

ELITE - Krkovička

14.5.

19.00

PILA - BACARDI

 

18.6.

19.00

Bacardi - AMON

15.5.

17.00

Šabina - Krkovička

 

19.6.

17.00

PILA - Chemie

15.5.

19.00

Vitamín - Chemie

 

19.6.

19.00

Šabina - Vitamín

19.5.

16.00

ÚKLID Hazlov B

 

23.6.

16.00

ÚKLID DOROST

3.kolo

 

 

 

8.kolo

 

 

16.5.

17.00

RPC BEBO - REXAM

 

20.6.

17.00

REXAM - RPC BEBO

16.5.

19.30

Camel - Policie

 

20.6.

19.00

 

17.5.

17.00

ČOV - Dorost

 

21.6.

17.00

Policie - CAMEL

17.5.

19.00

GEALAN - Kopáči

 

21.6.

19.00

 

18.5.

17.00

ZERO - KT Trans

 

22.6.

17.00

 

18.5.

19.00

ZDM - VALDA

 

25.6.

19.30.

RPC BEBO - Policie

21.5.

17.00

Chemie . AMON

 

25.6.

17.00

Camel - P&K Ochrana

21.5.

19.00

Krkovička - Vitamín

 

26.6.

17.00

 

22.5.

17.00

Bacardi - Šabina

 

30.6.

16.00

ÚKLID A

22.5.

19.00

ELITE - PILA

 

 

 

 

26.5.

16.00

ÚKLID C

 

27.6.

17.00

 

4.kolo

 

 

 

27.6.

19.00

 

23.5.

17.00

P&K Ochrana - CAMEL

 

9.kolo

 

 

23.5.

19.30

Policie . RPC BEBO

 

28.6.

17.00

P&K Ochrana - RPC BEBO

24.5.

17.00

Dorost - VALDA

 

28.6.

19.00

Policie - REXAM

24.5.

19.00

KT Trans - ZDM

 

 

 

 

25.5.

17.00

ČOV .- GEALAN

 

 

 

 

25.5.

19.00

Kopáči - ZERO

 

29.6.2007

18.00

Vyhlášení výsledků

28.5.

17.00

AMON - PILA

 

 

 

 

28.5.

19.00

Šabina - ELITE

 

 

 

 

29.5.

17.00

Vitamíni - Bacardi

 

 

 

 

29.5.

19.00

Chemie - Krkovička

 

 

 

 

1.6.

15.30

ÚKLID D

 

 

 

 

2.6.

 

Pronájem Loko Cheb

 

 

 

 

5.kolo

 

 

 

 

 

 

30.5.

17.00

RPC BEBO - P&K Ochrana

 

 

 

 

30.5.

19.00

REXAM - Policie

 

 

 

 

31.5.

17.00

GEALAN - Dorost

 

 

 

 

31.5.

19.00

ZERO - ČOV

 

V případě že některý ze zápasů nelze odehrát může

1.6.

17.00

Valda - KT Trans

 

družstvo využít volných termínů uvedených v rozloso-

1.6.

19.00

ZDM - Kopáči

 

vání, ale pouze se souhlasem pořadatele.

4.6.

17.00

Krkovička - AMON

 

 

 

Děkujeme za pochopení

4.6.

19.00

Bacardi - Chemie

 

So a Ne pouze vyjímečně a až po 11.00 hodině

5.6.

17.00

ELITE - Vitamín

 

 

 

TJ Jiskra Hazlov přeje

5.6.

19.00

PILA - Šabina

 

 

 

                 HODU ZDAR!!!!!

9.6.

16.00

ÚKLID E

 

 

 

 

   


 

 

Přihláška na PODNIKOVÝ TURNAJ 2007 ke stažení

                                           Tělovýchovná Jednota  JISKRA HAZLOV

           pořádá XI.. ročník podnikového turnaje v kuželkách

 Všeobecná ustanovení:

1)      Pořadatel:  TJ Jiskra Hazlov - oddíl kuželek

2)      Termín: duben – červen  2006-  1. zápas 25.4.2007

3)      Místo: čtyřdráha Hazlov

4)      Vedení turnaje:, Miroslava Utikalová, Schneider Norbert, Maršát Ota

5)      Startovné : 2.000,- Kč za každé družstvo

hotově nebo ve prospěch účtu 78-2250930277/0100 do rozlosování turnaje.          Hotovost k rukám pokladníka TJ Pavlíny Kurákové.

Technická ustanovení:

      Přihlášky zaslat nejpozději do 24.4.2007 na adresu:

Miroslava Utikalová, Hazlov 435, 351 32 nebo  utikal@quick.cz

1)      Rozlosování proběhne v kuželně v úterý 24.4.2006 v 19.00 hod. (účast všech nutná)

    2)      Disciplína : skupina A - 4*120hs

                    skupina B a C - 4*100hs 

   3)      Hrací dny:  Po – Pá  

  4)      Startují čtyřčlenná družstva rozdělená do tří  skupin dle počtu registrovaných hráčů. Ve    skupině A smí startovat v družstvu jakýkoliv počet registrovaných hráčů. Ve skupině B startují pouze 2 registrovaní hráči a nebo více registrovaných ale pouze do úrovně meziokresního přeboru . Ve skupině C nesmí startovat ani jeden registrovaný hráč. Není též přípustné, aby jeden  a tentýž hráč startoval za více jak jedno družstvo.

Titul a ceny: vítězné družstvo v každé skupině obdrží putovní pohár a věcnou cenu.Družstva na 2. a 3. místě obdrží věcnou cenu.

 

 

 

 

 

ROZPIS Podnikového turnaje v Hazlově
1.kolo     5.kolo  
Datum čas   služba Datum čas  
6.5.2008 17.00 TRIO - Šabina   2.6. 17.00 Vitamín - TRIO
6.5.2008 19.00 MAZI boys - ZAKA   2.6. 19.00 Krkovička - Chemie So
7.5.2008 17.00 Vitamín - Kuželna   3.6. 17.00 AMON - Šabina
7.5.2008 19.00 Krkovička - AMON   3.6. 19.00 Kuželna - ZAKA
9.5.2008 17.00 Krásná - Dorost   4.6. 17.00 KT Trans - Bacardi team
9.5.2008 19.00 Bacardi team - REXAM   4.6. 19.00 Komety - Čov Aš
10.5.2008 17.00 KT Trans - Komety   5.6. 17.00 Dorost - Rexam
10.5.2008 19.00 RPC Bepo - A.E.T.   5.6. 19.00 Policie F.L. - Sestřičky
10.5.2008 17.00 Policie Plesná - GEALAN   6.6. 17.00 Záchranka - RPC Bepo
10.5.2008 19.00 Záchranka - CAMEL Team   6.6. 19.00 Camel team - A.E.T.
        7.6. 11.00 PK Ochrana - GEALAN
        7.6. 14.00  
        7.6. 16.00  
11.5.2008 16.00 ÚKLID Hazlov A        

2.kolo  
12.5. 17.00 Kuželna - Krkovička   9.6. 17.00 Šabina - Kuželna
12.5. 19.00 ZAKA . Vitamín   9.6. 19.00 Chemie So - AMON
13.5. 17.00 Šabina - MAZI boys   10.6. 17.00 TRIO - Krkovička
13.5. 19.00 Chemie So - TRIO   10.6. 19.00 MAZI boys - Vitamín
14.5. 17.00 Dorost - KT Trans   11.6. 17.00 Čov - Dorost
14.5. 19.00 REXAM - Krásná   11.6. 19.00 Bacardi team - Komety
15.5. 17.00 Čov Aš - Bacardi team   12.6. 17.00 Krásná - K.T. Trans
15.5. 19.00 PK Ochrana - Záchranka   12.6. 19.00 A.E.T. - PK Ochrana
16.5. 17.00 GEALAN - Policie F.L.   13.6. 17.00 RPC Bepo - Camel team
16.5. 19.00 A.E.T. - Policie Plesná   13.6. 19.00 Setřičky - Záchranka
17.5. 11.00 RPC Bepo - Sestřičky   14.6. 11.00 Policie Plesná - Policie F.L.
  14.00     14.6. 14.00  
  16.00     14.6. 16.00  
18.V 16.00 ÚKLID Hazlov B       ÚKLID E

 

3.kolo       7.kolo    
19.5. 17.00 MAZI boys- Chemie So   16.6. 17.00 Krkovička - MAZI boys
19.5. 19.00 Vitamíni - Šabina   16.6. 19.00 AMON - TRIO
20.5. 17.00 Krkovička - ZAKA   17.6. 17.00 Kuželna - Chemie So
20.5. 19.00 AMON - Kuželna   17.6. 19.00 ZAKA - Šabina
21.5. 17.00 Krásná - ČOV Aš   18.6. 17.00 Dorost . Bacardi
21.5. 19.00 KT Trans- REXAM   18.6. 19.00 Komety - Krásná
22.5. 17.00 Komety - Dorost   19.6. 17.00 REXAM - ČOV Aš
22.5. 19.00 Policie Plesná - RPC Bepo   19.6. 19.00 Záchranka - Policie Plesná
23.5. 17.00 Policie F.L. - A.E.T.   20.6. 17.00 Camel team - Sestřičky
23.5. 19.00 Záchranka - GEALAN   20.6. 19.00 PK Ochrana - RPC Bepo
24.5. 11.00 Camel team - PK Ochrana   21.6. 11.00 GEALAN - A.E.T.
24.5. 14.00     21.6. 14.00 ZAKA - TRIO
24.5. 16.00     21.6. 16.00 Šabina - Chemie So
  16.00 ÚKLID C       ÚKLID DOROST

4.kolo       8.kolo    
26.5. 17.00 ZAKA - AMON   23.6. 17.00 Chemie So - ZAKA
26.5. 19.00 Šabina - Krkovička   23.6. 19.00 TRIO - Kuželna
27.5. 17.00 Chemie - Vitamín   24.6. 17.00 MAZI boys - AMON
27.5. 19.00 TRIO - MAZI boys   24.6. 19.00 Vitamín - Krkovička
28.5. 17.00 REXAM - Komety   25.6. 17.00 RPC Bepo - GEALAN
28.5. 19.00 Čov Aš - KT Trans   25.6. 19.00 Sestřičky - PK Ochrana
29.5. 17.00 Bacardi team - Krásná   26.6. 17.00 Policie Plesná - Camel team
29.5. 19.00 GEALAN - Came team   26.6. 19.00 Policie F.L. - Záchranka
30.5. 17.00 A.E.T - Záchranka   27.6. 17.00 AMON - Vitamín
30.5. 19.00 RPC Bepo - Policie F.L.   27.6. 19.00 Kuželna - MAZI boys
31.5. 11.00 Sestřičky - Policie Plesná   28.6. 11.00 Camel team - Policie F.L.
31.5. 14.00     28.6. 14.00 PK Ochrana - Policie Plesná
31.5. 16.00     28.6. 16.00 GEALAN - Sestřičky
        28.6. 18.00 A.E.T. - RPC Bepo
    ÚKLID D     16.00 ÚKLID A

TOPlist