Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.10.2010 19:12:17 

TJ    J i s k r a    H A Z  L O V  -  kuželky

Pohár ČKA


Zpravodaj pohár ČKA č.1

30.10 2008 - Pohár ČKA … aneb jak by to mohlo být.

Do poháru ČKA se náš oddíl zapojí třemi družstvy.
Družstvo „A“ muži ,s ohledem na ligové soutěže v oddílu,bylo zařazeno do nadstavbové části,která se odehrají 16.2-31.3 2009 .Soupeř áčka se musí probojovat do nadstavbové části a budou o to usilovat tito družstva.TJ NERATOVICE „A“ , SOKOL ROUDNICE n/L „B“ , SOKOL SPOŘICE , LOKO ÚSTÍ n/L „B“.
Další družstvo „B“ muži bylo rozlosováno už od úvodního kola a bude se muset poprat se soupeři ve dvou kolech (4 utkaní),aby se dostaly do nadstavbové části.První kolo se odehraje 1.11 – 31.12 2008 a byl nám přisouzen soupeř s Lomnic,kde se odehraje první utkání a odveta doma.Pokud se postoupí do druhého kola(1.1-15.2 09),bude mít družstvo za soupeře
 SK Škoda Plzeň „A“. A jestli že se podaří postoupit až do nadstavbové části,družstvo se utká s Jiskrou Kovářská.Pokud by áčko i béčko postoupilo až do semifinálové části,tak v tomto kole by se utkaly vzájemným zápase o postup do čtvrtfinále. Ale to je zatím jen teorie.
 
Třetí družstvo,které se přihlásilo do poháru,je družstvo žen.Protože s celé republiky se přihlásilo jen 16 družstev,byly všechny zařazeny do nadstavbové části,která se odehrají 1.1-31.3 2009.Naše družstvo odehraje první utkání doma proti SKK Jičín.Soupeřky hraji 1.KLZ (1.liga) a jsou ve velké formě,když po šesti kolech jsou na druhém místě v dlouhodobé soutěži.Ale věřím že se naše holky jen tak nedají a soupeřky potrápí.Pokud by překvapení nastalo,ve čtvrtfinále by si zahrály s jedním postupujícím s duelu TJ NERATOVICE vz. TJ LOMNICE. 
 
Odkaz na stránky poháru ČKA najdete ZDE  
 
 

 2.2. 2008

Do nového ruku také vstoupil pohár ČKA. Známe soupeře v nadstavbové části.Muži budou bojovat s Holíšovem a ženy o postup se utkají s Lomnicí.  Zpravodaj Pohár ČKA č.2 ke stažení

Do letošního ročníku Poháru ČKA ,oddíl TJ Jiskra Hazlov,zapojí dvě družstva.Družstvo žen a družstvo mužů. Družstvo žen se utká ve dvou zájemních soubojích s Lomnicí v termínu 1.2 08-31.3 08 Muži jsou zařazeny do nadstavbové části,tedy vyhnou se základní části.Vzájemné utkání se odehraje v termínu 1.2 08-28.2 08.S kým utkání odehrají se rozhodne v základní části mezi třemi oddíly.(Kuželky Holýšov,TJ Lomnice „A“ a TJ Sokol Újezd sv.Kříže) 

Rozlosování ke stažení zde: 

TOPlist