Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 16.10.2010 19:12:17 

TJ    J i s k r a    H A Z  L O V  -  kuželky

 PMN  07-08

 (POHÁR MLADÝCH NADĚJÍ)

5.turnaj : Jihlava,Kroměříž,Šumperk,Ústí nad labem výsledky ke stažení

 K pátému turnaji PMN naši žáci zajížděly na kuželnu do Ústí nad Labem,kde v kategorii mladších žáků potvrdil velice dobrou formu Ondra Zoufalý,který tento turnaj v Ústí vyhrál.Bramborovou medaili si vybojoval Štěpán Manda a o stupínek níže se umístil Matěj Novák.Pepa Podhola skončil na třináctém místě.

  1. Ondřej Zoufalý       TJ Jiskra Hazlov
  2. David Laušman         Bižuterie Jablonec n. Nisou
  3. Karel Valeš              TJ VTŽ Chomutov
V kategorii starších žákyň Linda Utíkalová obsadila stejnou pozici jako v minulém turnaji.
Tedy pátou příčku.
  1. Kristýna Švihlíková    Kuželky Podbořany
  2. Daniela Křížová          TJ VTŽ Chomutov
  3. Lucie Vajdíková          TJ Lomnice
V kategorii starších žáků nám udělal radost Pavel Repčík,který si vybojoval první místo a Petr Válek obsadil pátou příčku.
   1.   Pavel Repčík               TJ Jiskra Hazlov
  1. Michal Červenka          KK Sadská

   3.   Martin Večerník          TJ Lokomotiva Liberec


4.turnaj : Horní Benešov,Rokycany,Blansko,Přelouč výsledky ke stažení

 

Čtvrtý turnaj PMN se odehrál na Rokycanské kuželně.A našim mladším žákům tyto dráhy svědčily.Štěpán Manda obsadil první příčku a Ondra Zoufalý tradičně třetí místo.Matěj Novák páté místo,Ruda Kura o příčku níže a Pepa Podhola obsadil devátou pozici.
  1. Štěpán Manda         TJ Jiskra Hazlov
  2. David Laušman         Bižuterie Jablonec n. Nisou
  3. Ondřej Zoufalý       TJ Jiskra Hazlov
V kategorii starších žákyň Linda Utíkalová více zabojovala a obsadila pátou pozici.
  1. Milena Hašková         SKK K.Vary
  2. Daniela Křížová         TJ VTŽ Chomutov
  3. Barbora Švarcová     Silon Sezimovo Ústí
V kategorii starších žáků Petr Válek s 10.body obsadil pátou příčku a Pavel Repčík deváté místo.
   1.   Martin Schejbal          KK Sadská
  1. Josef Doleček             TJ VTŽ Chomutov

   3.   Lukáš Čermuška         Silon Sezimovo Ústí

 


 

 

3.turnaj : Rychnov nad Kněžnou,Teplá,Valšské Maeziříčí,Tábor výsledky ke stažení

Třetí turnaj se odehrál na kuželně v Teplé.Mladší žáci opět nezklamaly.Bronzovou medaili si odvezl Ondra Zoufalý,čtvrtý byl Štěpán Manda.Matěj Novák obsadil páté místo a šestý byl Pepa Podhola.Ruda Kura obsadil desáté místo.
  1. Ivan Boško             TJ Sokol Teplá
  2. Karel Valeš             TJ VTŽ Chomutov
  3. Ondřej Zoufalý       TJ Jiskra Hazlov
 V kategorii starších žákyň Linda Utíkalová obsadila sedmou příčku.
  1. Daniela Křížová       TJ VTŽ Chomutov
  2. Milena Hašková       SKK K.Vary
  3. Michaela Šlapáková  TJ Glaverbel Teplice
 V kategorii starších žáků Pavel Repčík se umístil na bramborové příčce a Petr Válek na pátém místě.
   1.   Ladislav Urban           SKK K.Vary
  1. Josef Doleček            TJ VTŽ Chomutov

   3.  Robin Herain              TJ Glaverbel Teplice

 


 

2.turnaj : Česká Třebová,Dchcov,Dačice,Vsetín  výsledky ke stažení

K druhému turnaji se zajíždělo do Duchcova.V mladších žácích opět dobře zahrály Matěj Novák a Ondra Zoufalý.Devátou příčku obsadil Rudolf Kura.
  1. Matěj Novák         TJ Jiskra Hazlov
  2. Ondřej Zoufalý     TJ Jiskra Hazlov
  3. David Laušman       TJ VTŽ Chomutov
V celkovém pořadí po dvou odehraných turnajích je Ondřej Zoufalý na třetí příčce s 32 body.
 
V kategorii starších žákyň zklamala Linda Utíkalová,která skončila až na dvanáctém místě,ale i přes špatné umístění si připsala dva body do celkové tabulky.
  1. Milena Hašková       SKK K.Vary
  2. Šarlota Janoušková KK Konstruktiva Praha
  3. Daniela Křížová       TJ VTŽ Chomutov
 
V kategorii starších žáků oddíl reprezentoval Pavel Repčík,který skončil na sedmém místě.
   1.   Jakub Šťastný         TJ Sokol Kdyně
  1. Ladislav Urban         SKK K.Vary
  2. Agaton Plaňanský      KK Hvězda Trnovany

 


 

1.turnaj : Kutna Hora,Hazlov,Zábřeh na Moravě,Nová Bystřice výsledky e stažení

První turnaj PMN se odehrál na hazlovské kuželně.V kategorii mladších žáků první tři místa obsadily domácí hráči,kteří využily domácího prostředí.
  1. Ondřej Zoufalý      TJ Jiskra Hazlov
  2. Štěpán Manda        TJ Jiskra Hazlov
  3. Josef Podhola         TJ Jiskra Hazlov
Čtvrté místo obsadil také domácí hráč Matěj Novák a osmou příčku obsadil Rudolf Kura.
 
V kategorii starších žáků se na  dobrém třetím místě umístil Petr Válek,kterému asistoval s pátého místa Pavel Repčík.
  1. Ladislav Urban        SKK K.Vary
  2. Josef  Doleček        TJ VTŽ Chomutov
  3. Petr Válek               TJ Jiskra Hazlov
V kategorii starších žákyň měl náš oddíl jednu zástupkyni.Linda Utíkalová se umístila na pěkném
čtvrtém místě.
   1.   Daniela Křížová         TJ VTŽ Chomutov
  1. Tereza Strádalová     TJ Sokol Kdyně
  2. Michaela Šlapáková    TJ Glaverber Teplice
TOPlist