Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.10.2010 19:12:17 

TJ    J i s k r a    H A Z  L O V  -  kuželky

rekordy ČR

Kuželny pro uznávání rekordů ČR

Výkonný výbor ČKA na svém zasedání dne 13. října 2005 rozhodl o zařazení dalších kuželen na seznam kuželen, na kterých lze u nás dosahovat rekordů ČR.

V současné době jsou na tomto seznamu následující kuželny:

do 30. června 2006

  • TJ Spartak Přerov
  • TJ Valašské Meziříčí

do 30. června 2007

  • SKK Dubňany
  • TJ Jiskra Hazlov
  • TJ Horní Benešov
  • Městský stadion Liberec
  • SKK Náchod
  • SK Škoda Plzeň
  • KK Slavia Praha
  • SK Baník Ratíškovice
  • KK Vyškov

Připomínáme, že kuželna v Ratíškovicích je na tomto seznamu podmíněně – k plnohodnotnému zařazení je třeba vyměnit koule. Jinak je škoda, že na tomto seznamu chybí kuželna v Luhačovicích, kde jsme v poslední době svědky velice hodnotných výkonů.

Přehled platných rekordů České republiky.

Kategorie seniorů

Družstva ženy

    6×120 HS

KK Slavia Praha
(Š.Marková, J.Pavlíková, L.Vaverková, M.Kulhánková, R.Smrčková, M.Bendová)

3409

Náchod
28.9.2005

6×100 HS

KK Slavia Praha
(H.Cahová, Š.Marková, B.Mizerová, D.Mrázková, J.Pavlíková, R.Smrčková)

2839

Praha
7.9.2002

Družstva muži

6×120 HS Česká republika
(Z.Gartus, R.Goldemund, R.Holakovský, M.Jelínek, R.Pytlík, V.Pytlík)                    
3700 Braşov
18.5.2004
6×200 HS Česká republika
(Z.Gartus, J.Pichl, P.Pospíšilík, V.Pytlík, J.Vícha, I.Zámečník)
5932 Celje
12.5.1998

Dvojice ženy

2×120 HS KK Slavia Praha – E.Budišová + R.Malá 1159 Braşov 19.5.2004
2×100 HS Česká republika – N.Dobešová + R.Smrčková 989 Osijek 23.5.2002

Dvojice muži

2×120 HS Česká republika – R.Holakovský + R.Pytlík 1202 Braşov 20.5.2004
2×200 HS Česká republika – M.Jelínek + V.Pytlík 2018 Celje 14.5.1998

Tandemy – smíšené

1×60 HS Česká republika – L.Bukovská + J.Němec     304 Novi Sad 1.6.2005

Jednotlivkyně ženy

1×120 HS Naděžda Dobešová (SKC Victoria Bamberg)                      638 Hagenwerder 30.5.2004
1×100 HS Blanka Mizerová (KK Slavia Praha) 524 Praha 16.3.2002
1×40 HS Pavlína Keprtová (Česká republika) 183 Novi Sad 1.6.2005
2×120 HS Hana Goldemundová (TJ Spartak Přerov) 1165 Zábřeh 9.5.2004
3×120 HS Eva Budišová (Česká republika) 1768 Braşov 22.5.2004
3×100 HS Naděžda Dobešová (Česká republika) 1535 Poznań 20.5.2000

Jednotlivci muži

1×120 HS Anton Stašák (SKK Náchod)                                               669 Přerov 16.10.2003
1×200 HS Viktor Pytlík (Česká republika) 1066 Poznań 19.5.2000
1×40 HS Zdeněk Gartus (Česká republika) 202 Novi Sad 1.6.2005
2×120 HS Zdeněk Gartus (SK LCS Praha) 1184 Val. Meziříčí 15.5.2005
3×120 HS Radek Holakovský (Česká republika) 1864 Braşov 22.5.2004
3×200 HS Jaroslav Pichl (Česká republika) 2932 Praha 25.5.1996


Kategorie juniorů

Družstva juniorky
6×120 HS Česká republika
(D.Wiedermannová, M.Kulhánková, O.Ollingerová, R.Malá, L.Vaverková, A.Hilzensauerová)     
3382 Hazlov
30.4.2005
6×100 HS Česká republika
(L.Bukovská, H.Cahová, P.Kováříková, Z.Pěchová, K.Podzimková, J.Vicencová)
2691 Tarnowo
10.2.2001

Družstva junioři

6×120 HS Česká republika                                                                                                                           
(P.Mika, R.Parkan, Z.Dvořák, J.Kotyza, M.Vaněk, M.Bučko)
3450 Náchod
17.5.2005
6×200 HS Česká republika
(B.Diviš, M.Jirouš, O.Sobčák, J.Staněk, Ma.Vaněk, Mi.Vaněk)
5679 Tarnowo
10.2.2001

Dvojice juniorky

2×120 HS Česká republika – E.Jungvirtová + H.Wiedermannová                                                                             1160 Náchod 18.5.2005
2×100 HS Česká republika – L.Bukovská + H.Cahová 899 Koper 16.5.2001

Dvojice junioři

2×120 HS Česká republika – M.Wagner + Ma.Vaněk                                                                                      1214 Augsburg 15.5.2003
2×200 HS Česká republika – M.Jelínek + V.Pytlík 2018 Celje 14.5.1998

Tandemy – smíšené

1×60 HS Česká republika – O.Ollingerová + M.Bučko                                                                            299 Náchod 20.5.2005

Jednotlivkyně juniorky

1×120 HS Lucie Vaverková (Česká republika)                                                                                                        609 Náchod 21.5.2005
1×100 HS Eva Budišová (KK Velen Boskovice) 497 Blansko 5.4.1997
1×40 HS Radka Malá (Česká republika) 206 Augsburg 16.5.2003
2×120 HS Dana Wiedermannová (KK Zábřeh) 1101 Dubňany 8.5.2005
3×120 HS Dana Wiedermannová (Česká republika) 1746 Náchod 21.5.2005
3×100 HS Helena Cahová (Česká republika) 1370 Koper 18.5.2001

Jednotlivci junioři

1×120 HS Martin Vaněk (KK Hagemann Opava) 637 Hazlov 7.5.2005
1×200 HS Miroslav Jelínek (Česká republika)                                                                                                 1024 Celje 14.5.1998
1×40 HS Dalibor Matyáš (Česká republika) 220 Náchod 20.5.2005
2×120 HS Martin Vaněk (KK Hagemann Opava) 1216 Hazlov 8.5.2005
3×120 HS Robin Parkan (Česká republika) 1798 Náchod 21.5.2005
3×200 HS Viktor Pytlík (Česká republika) 2850 Opava 21.5.1999


Kategorie dorostu

Družstva dorostenky
4×120 HS Česká republika
(A.Cvejnová, V.Šebestová, L.Tomášková, L.Vaverková, H.Wiedermannová)
2170 Bolesławiec
7.6.2004
4×100 HS Česká republika
(M.Kulhánková, O.Ollingerová, V.Šebestová, L.Vaverková, D.Wiedermannová)
1758 Osterhofen
7.6.2002
3×100 HS TJ Valašské Meziříčí
(J.Jiříčková, V.Šebková, B.Křenková)
1332 Val. Meziříčí
10.10.2004

Družstva dorostenci

4×120 HS Česká republika                                                             
(Zb.Dvořák, D.Jandík, R.Rozsypal, A.Sochor, O.Touš)                                   
2055 Bolesławiec
8.6.2004
4×100 HS Česká republika
(Zb.Dvořák, D.Jandík, A.Sochor, O.Touš)
1811 Zábřeh
22.3.2003
3×100 HS KK Hagemann Opava
(D.Kříž, L.Vaněk, M.Vaněk)
1347 Opava
4.12.1999

Dvojice dorostenky

2×120 HS Česká republika – L.Vaverková + H.Wiedermannová                                                                                          1145 Bolesławiec 9.6.2004
2×100 HS Česká republika – M.Kulhánková + L.Vaverková 908 Osterhofen 8.6.2002

Dvojice dorostenci

2×120 HS Česká republika – O.Touš + J.Žemlička 1047 Bolesławiec 10.6.2004
2×100 HS Česká republika – M.Podzimek + O.Sobčák                                                                                                      964 Osterhofen 8.6.2002

Tandemy – smíšené

1×60 HS Česká republika – A.Cvejnová + O.Touš                                                                                                              304 Bolesławiec 11.6.2004

Jednotlivkyně dorostenky

1×120 HS Lucie Vaverková (Česká republika) 608 Leszno 4.10.2003
1×100 HS Hana Wiedermannová (KK Zábřeh)                                                                                                                       495 Zábřeh 28.9.2003
1×40 HS Lenka Tomášková (Česká republika) 177 Bolesławiec 11.6.2004
2×120 HS Hana Wiedermannová (KK Zábřeh) 1163 Hořice 16.5.2004
3×120 HS Lucie Vaverková (Česká republika) 1786 Bolesławiec 12.6.2004
3×100 HS Dana Wiedermannová (Česká republika) 1357 Osterhofen 9.6.2002

Jednotlivci dorostenci

1×120 HS Zdeněk Říha (Dynamo LP Liberec) 587 Přerov 4.5.2003
1×100 HS Ondřej Sobčák (Česká republika)                                                                                                                               515 Zábřeh 13.4.2002
1×40 HS Josef Žemlička (Česká republika) 177 Bolesławiec 11.6.2004
2×120 HS Zdeněk Říha (Dynamo LP Liberec) 1140 Přerov 4.5.2003
3×100 HS Ondřej Sobčák (Česká republika) 1407 Celje 17.6.2000
TOPlist